Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Podział grup w klasie żaka na II jesienny etap rozgrywek

Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN przedstawia podział grup w rozgrywkach klasy żaka na drugi jesienny etap. Rozgrywki odbywać się będą turniejowo w 12 grupach – 6 grup od 13 do 18 o miejsca 1-24 oraz 6 grup od 19 do 24 o miejsca 25-47. Zespoły wymienione na 1 miejscu organizują pierwszy turniej, na 2 miejscu – drugi turniej.

Terminy turniejów: 

1)    21/22 października 2017                                 

2)    28/29 października 2017                 

                                II etap jesienny ŻAK 2017/2018

o miejsca od 1 do 24

Grupa 13

UKS Fala Świekatowo

Zawisza Bydgoszcz

AMP Sępólno Krajeńskie

Pomorzanin Serock

Grupa 14

BOSiR/UKS Barcin

Olimp Strzelno

Notecianka Pakość

Unia Janikowo

Grupa 15

Gopło Kruszwica

Budowlany KS  Bydgoszcz

Unia Gniewkowo

CWZS  Bydgoszcz

Grupa 16

Skra Paterek

Mezar II Nakło

Dąb Potulice

KS Łochowo

Grupa 17

Budowlany KS II Bydgoszcz

Wisła Strzelce Górne

Wisełka II Bydgoszcz Fordon

Wisełka Bydgoszcz Fordon

Grupa 18

Gwiazda Bydgoszcz

Pelikan II Szubin

JAc Bydgoszcz

Spójnia Białe Błota

o miejsca od 25 do 47

Grupa  19

Czarni Lniano

Victoria II Niemcz

Cis Cekcyn

AMP II Sępólno Krajeńskie

Grupa  20

Zootechnik Kołuda Wielka

Kujawy/Olimp Markowice

Unia II Janikowo

Pogoń Mogilno

Grupa 21

Galaxy Inowrocław

Goplania Inowrocław

Błękitni Inowrocław

Grupa 22

KS II Łochowo

Bzyki Żnin

Czarni Nakło

Pelikan Szubin

Grupa 23

Gwiazda II Bydgoszcz

Gwiazda III Bydgoszcz

Football Academy Bydgoszcz

Wisła II  Strzelce Górne

Grupa 24

Polonia Bydgoszcz

Mezar Nakło

Victoria Niemcz

Szubinianka Szubin

WAŻNE! Gospodarze pierwszego i drugiego turnieju proszeni są o natychmiastowe przekazywanie informacji o dacie, godzinie i miejscu turnieju drogą mailową do Wydziału Gier i Ewidencji i przeciwników.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version