Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Nabór do OSSM

Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży przy Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej organizuje nabór do klas piłkarskich rocznika 2002 do I klasy Gimnazjum nr 57 Zespołu Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy oraz do I klasy Gimnazjum nr 8 Zespołu Szkół nr 8 w Toruniu.

Informujemy również, że w podanych terminach będą mieli możliwość udziału w testach zawodnicy, którzy chcą dołączyć do klas II i III gimnazjum w Bydgoszczy i Toruniu z roczników 2001 oraz 2000.

OSSM / K-P ZPN OFERUJE :

ZAJĘCIA TRENINGOWE 5-6 RAZY W TYGODNIU (TRENINGI ZESPOŁOWE I INDYWIDUALNE)

ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ WYSOKO KWALIFIKOWANĄ KADRĘ TRENERSKĄ

ZGRUPOWANIA SPORTOWE, SPRZĘT SPORTOWY I ODŻYWKI

TURNIEJE PIŁKARSKIE MIĘDZYNARODOWE I KRAJOWE

MECZE MISTRZOWSKIE ZAWODNICY GRAJĄ W MACIERZYSTYCH KLUBACH

TRENINGI DOSTOSOWANE SĄ DO GODZIN LEKCYJNYCH

ZAWODNICY OBJĘCI SĄ OPIEKĄ LEKARSKĄ ORAZ FIZJOTERAPEUTYCZNĄ, DIETETYKA

ZAJĘCIA NA BASENIE I KORZYSTANIE Z GABINETÓW ODNOWY BIOLOGICZNEJ

TRENINGI - OSSM BYDGOSZCZ - OBIEKTY CWZS ZAWISZA i ZS NR 15 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO.

TRENINGI - OSSM TORUŃ - OBIEKTY MOSIR TORUŃ i ZESPOŁU SZKÓŁ NR 8

INTERNAT DLA ZAWODNIKÓW ZAMIEJSCOWYCH

WARUNKI, JAKIE MUSZĄ SPEŁNIĆ KANDYDACI DO KLAS PIŁKARSKICH:

1. ZGŁOSIĆ UDZIAŁ W TESTACH TELEFONICZNIE, FAXEM lub E-MAILEM

* Testy w Bydgoszczy - Trener koordynator K-P ZPN Andrzej Magowski tel. 504 078 833

* Testy w Toruniu - Trener koordynator OSSM Toruń Andrzej Górecki tel. 606 950 376

* E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. LUB FAXEM ( tel. 052 / 341 72 08 )

2. BYĆ CZYNNYM ZAWODNIKIEM KLUBU PIŁKARSKIEGO

3. POSIADAĆ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE ORAZ ZGODĘ RODZICÓW NA UDZIAŁ W TESTACH

4. PRZYSTĄPIĆ DO TESTÓW SPRAWNOŚCI OGÓLNEJ I SPECJALNEJ W JEDNYM Z TERMINÓW

TERMINY TESTÓW SPRAWNOŚCI OGÓLNEJ I SPECJALNEJ OSSM Bydgoszcz (jeden termin do wyboru)

OSSM BYDGOSZCZ I TERMIN - 13.04. 2015r godz. 11.30 (K-P ZPN ul. Gdańska 163 /przy Restauracji Zawisza)

OSSM BYDGOSZCZ II TERMIN - 04.05. 2015 r. godz. 11.30 (K-P ZPN ul. Gdańska 163 /przy Restauracji Zawisza)

TERMIN I MIEJSCE – TESTU / OBSERAWCJI W GRACH ( termin obowiązkowy)

OSSM BYDGOSZCZ III TERMIN- 18.05. 2015 r. godz. 11.30 (K-P ZPN ul. Gdańska 163 /przy Restauracji Zawisza)

TERMINY TESTÓW SPRAWNOŚCI OGÓLNEJ I SPECJALNEJ OSSM Toruń (jeden termin do wyboru)

OSSM TORUŃ I TERMIN - 20.04.2015 r. godz. 11.30 (MOSiR Toruń boisko sztuczne od ul. Szosy Chełmińskiej 75)

OSSM TORUŃ II TERMIN - 11.05.2015 r. godz. 11.30 (MOSiR Toruń boisko sztuczne od ul. Szosy Chełmińskiej 75)

TERMIN I MIEJSCE – TESTU / OBSERWACJI W GRACH ( termin obowiązkowy)

OSSM TORUŃ II TERMIN - 25.05.2015 r. godz. 11.30 (MOSiR Toruń boisko sztuczne od ul. Szosy Chełmińskiej 75)

ULOTKĘ ZE SZCZEGÓŁAMI DOTYCZĄCYMI NABORU MOŻNA POBRAĆ TUTAJ

Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Odpłatność za OSSM w semestrze letnim

Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży

informuje, że odpłatność za pobyt w OSSM

w semestrze letnim roku szkolnego 2014/2015 wynosi:

 

marzec 2015

               240,00 zł

kwiecień 2015

               200,00 zł

maj 2015

               220,00 zł

czerwiec 2015

               200,00 zł

Wpłaty prosimy regulować na rachunek bankowy K-P ZPN:

Bank Millenium 69 1160 2202 0000 0001 4188 4663


Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

 

Klasy piłkarskie K-P ZPN - OSSM zapraszają

Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży przy Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej prowadzi nabory uzupełniające do klas piłkarskich K-P ZPN w Bydgoszczy i Toruniu.

I klasa gimnazjum - roczniki 2001 w Bydgoszczy oraz Toruniu

II klasa gimnazjum - roczniki 2000 w Bydgoszczy oraz Toruniu

Dodatkowych informacji udzielają:

trener Andrzej Magowski (OSSM Bydgoszcz) - tel. 504 078 833

trener Andrzej Górecki (OSSM Toruń) - tel. 606 950 376


Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Dobry występ drużyn K-P ZPN w I Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski OSSM

W dniach 20-23 listopada w Głuchołazach rozegrano I Nieoficjalne Gimnazjalne Mistrzostwa Polski OSSM o Puchar Szefa Banderozy. 21 zespołów (w tym 2 z Ukrainy) rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych – 1999, 2000 i 2001. W zmaganiach udział wzięły trzy drużyny OSSM Kujawsko-Pomorskiego ZPN: jedna rocznika 1999 i dwie rocznika 2000 (OSSM Bydgoszcz i OSSM Toruń). Trenerzy naszych zespołów mogą być zadowoleni z postawy swoich podopiecznych, bowiem w kategorii wiekowej 2000 zajęli oni pierwsze i drugie miejsce, zaś w roczniku 1999 turniej zakończyli na 2. lokacie, wyjazd został zorganizowany przy udziale środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Pierwotnie planowano rozegranie turnieju na trzech sztucznych murawach w Głuchołazach, jednak ze względu na nieprzewidziane okoliczności drużyny rywalizowały na boiskach w Czechach - w Jeseniku i Mikulovicach. Pierwsze mecze turnieju rozegrano w piątek. Wszystkie Drużyny OSSM/K-P ZPN świetnie zainaugurowały imprezę, odnosząc zwycięstwa. Rocznik 1999 pokonał GOSSM Brzeg (1:0) i GKS Głuchołazy (6:2), zaś w kategorii 2000 OSSM/K-P ZPN I triumfował nad GOSSM Zielona Góra (1:0) i Chrobrym Głogów (11:0), a OSSM/K-P ZPN II w pokonanym polu zostawił Gminę Złoty Stok (4:0) i SMT Strilk (3:0).

Dobrą dyspozycję nasze ekipy potwierdziły w kolejnych dniach turnieju i wszystkie znalazły się w finałach swoich kategorii wiekowych. W roczniku 2000 doszło do bratobójczego pojedynku, w którym K-P ZPN I zwyciężył z K-P ZPN II 1:0. W kategorii rocznika 1999 zespół Kujawsko-Pomorskiego ZPN musiał uznać wyższość GOSSM Zielona Góra, przegrywając 0:2.

Zawodnicy OSSM/KPZPN zostali wyróżnieni nagrodami indywidualnymi w kategorii 2000. Najlepszym zawodnikiem wybrano Bartosza Bonieckiego, a najlepszym bramkarzem Jakuba Krysztofińskiego.

Trener OSSM/K-P ZPN 1999 – Andrzej Magowski

Trenerzy OSSM/K-P ZPN 2000 I – Mariusz Modracki, Krzysztof Jabłoński

Trenerzy OSSM/K-P ZPN II – Andrzej Górecki, Andrzej Szpala

WYNIKI:

KATEGORIA ROCZNIKA 1999:

OSSM/K-P ZPN – GOSSM Brzeg 1:0

OSSM/K-P ZPN – GKS Głuchołazy 6:2

OSSM/K-P ZPN – GOSSM Zielona Góra 0:2

OSSM/K-P ZPN – WOSM Prószków 1:0

finał:

OSSM/K-P ZPN - GOSSM Zielona Góra 0:2

KATEGORIA ROCZNIKA 2000:

OSSM/K-P ZPN I – GOSSM Zielona Góra 1:0

OSSM/K-P ZPN I – Chrobry Głogów 11:0

OSSM/K-P ZPN I – WOSSM Prószków 4:1

OSSM/K-P ZPN I – OSSM Ostrowiec Świętokrzyski 4:1

OSSM/K-P ZPN II – Gmina Złoty Stok 1:0

OSSM/K-P ZPN II – SMT Strilk 3:0

OSSM/K-P ZPN II – OSSM Ostrowiec Świętokrzyski 2:0

OSSM/K-P ZPN II – GOSSM Zielona Góra 2:0

finał:

OSSM/K-P ZPN I – OSSM/K-P ZPN II 1:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

ROCZNIK 2000

I - OSSM/K-P ZPN I

II - OSSM/K-P ZPN II

III - OSSM SOTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

IV - GOSM ZIELONA GÓRA

V - CENTRUM KULTURY I PROMOCJI ZŁOTY STOK

VI - SMT STRILK - UKRAINA

VII - WOSM PRÓSZKÓW

VIII -  CHROBRY GŁOGÓW S.A.

 NAGRODY  INDYWIDUALNE

 NAJLEPSZY ZAWODNIK - Bartosz Boniecki  - OSSM/K-P ZPN I

KRÓL STRZELCÓW  - Szymon Krocz - (8 GOLI) CKiP ZŁOTY STOK

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Jakub Krysztofiński - OSSM/K-P ZPN II

ROCZNIK 1999

I - GOSSM ZIELONA GÓRA

II - OSSM/K-P ZPN

III - WOSM PRÓSZKÓW

IV - KS ROZWÓJ KATOWICE

V - ARSENAL HARKÓW - UKRAINA

VI- OSSM OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

VII - GOSSM BRZEG

VIII - GKS GŁUCHOŁAZY

NAGRODY  INDYWIDUALNE

 NAJLEPSZY ZAWODNIK - Daniel Opala - GOSSM ZIELONA GÓRA

KRÓL STRZELCÓW - Przemysław Złamański (8 GOLI) GOSSM ZIELONA GÓRA

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Maksymilian Godula - ROZWÓJ KATOWICE


Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.



Wygrana OSSM/K-PZPN Bydgoszcz z kadrą selekcyjną reprezentacji Polski rocznik 2000

W czwartek reprezentacja OSSM/K-P ZPN Bydgoszcz rozegrała mecz towarzyski z przebywającą na konsultacji reprezentacją PZPN, złożoną z zawodników, którzy pretendują do reprezentacji Polski 2000 prowadzonej przez trenera Roberta Wójcika. 

Reprezentacja OSSM Bydgoszcz złożona z zawodników rocznika 1999 szkolonych w Ośrodku K-P ZPN przez trenera Andrzeja Magowskiego oraz z zawodników 2000 szkolonych przez trenera Mariusz Modrackiego sprawiła miłą niespodziankę dla wszystkich, którzy są związani z Ośrodkiem Szkolenia Sportowego Młodzieży przy K-P ZPN wygrywając z kandydatami do reprezentacji Polski 2:1 (2:1). Bramki dla OSSM zdobyli Kamil Nawrocki (Wda Świecie/OSSM) oraz Patryk Perliński (Chemik Bydgoszcz/OSSM). Trafienie dla kadrowiczów PZPN zaliczył Sebastian Jarosz z Lecha Poznań.

Reprezentacja OSSM - K-P ZPN wystąpiła w składzie: Siwek Patryk - Papaj Mateusz, Romanek Martin, Korbal Adrian, Włosiński Adrian - Nawrocki Kamil, Wietrzykowski Dawid, Perliński Patryk, Dąbek Wiktor, Śliwiński Filip - Kociński Michał

na zmiany wchodzili: Pawelski Damian, Każuro Sebastian, Kociński Mateusz, Adamski Kamil, Sass Jakub, Bugaj Szymon, Kosmela Bartłomiej, Andrzejewski Kamil, Głuszek Gracjan  

Reprezentację OSSM prowadzili trenerzy:

Andrzej Magowski - trener koordynator K-P ZPN (trener OSSM 1999)

Damian Stodolny - trener OSSM i reprezentacji K-P ZPN 2001

Dariusz Omniczyński - trener bramarzy reprezentacji K-P ZPN 1999 - 2000

 

Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

 

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version