Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Zgrupowanie OSSM 2001

Kierownictwo Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży przy Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej podaje do wiadomości godziny i miejsca wyjazdów na zgrupowania dla zawodników OSSM 2001 (Bydgoszcz i Toruń) w dniu 22 sierpnia do Okonin Nadjeziornych.

 

Zgrupowanie OSSM / K-PZPN 2001 (Bydgoszcz i Toruń)

22-27.08. 2014 Okoniny Nadjeziorne

Wyjazd 22.08.2014 (piątek)

9.15 - Zbiórka OSSM 2001 Toruń (parking MOSiR, ul. Szosa Chełmińska)

9.30 - Wyjazd z Torunia

10.30 - Zbiórka OSSM 2001 Bydgoszcz (parking CWZS Zawisza przy siedzibie K-PZPN, ul. Gdańska 163)

11.00  - Wyjazd z Bydgoszczy

12.00 - Dojazd do Okonin Nadjeziornych we własnym zakresie tylko po poinformowaniu trenera prowadzącego

Planowany powrót w dniu 27.08.2014 (środa)

12.00 - Toruń (parking MOSiR, ul. Szosa Chełmińska )

13.30 - Bydgoszcz (parking CWZS Zawisza przy siedzibie K-P ZPN, ul. Gdańska 163)

 

Koordynator K-P ZPN Andrzej Magowski  tel. 602 331 113, 504 078 833    

Trener OSSM 2001 Bydgoszcz - Maciej Marciniak  tel. 500 245 588

Trener OSSM 2001 Toruń - Rafał Lewandowski  tel. 667 266 977


Pogoda i humory dopisywały

W Okoninach Nadjeziornych na zgrupowaniu przebywała kadra rocznika 1999 Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży Bydgoszcz i Toruń.

- Zajęcia spędziliśmy bardzo efektywnie. Dwa razy dziennie odbywały się treningi. Do tego chłopcy korzystali z rowerów i kajaków. Mieliśmy także zajęcia teoretyczne. Pogoda i humory dopisywały - powiedział trener-kordynator związku Andrzej Magowski.

W trakcie obozu Bydgoszcz pokonała Toruń 6:1.

W dniach 22-27 sierpnia do Okonin pojadą najmłodsze roczniki OSSM.

Terminy i godziny wyjazdów na zgrupowania OSSM 1999 oraz OSSM 2000 (Bydgoszcz i Toruń)

Kierownictwo Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży przy Kujawsko

Pomorskim ZPN podaje do wiadomości godziny i miejsca wyjazdów na

zgrupowania dla zawodników OSSM 1999 oraz OSSM 2000 (Bydgoszcz i Toruń)

w miesiącu lipcu do Okonin Nadjeziornych.

 

Zgrupowanie OSSM / K-P ZPN 1999 (Bydgoszcz i Toruń)

 

19-25.07. 2014 Okoniny Nadjeziorne

 

 

Wyjazd 19.07.2014 (sobota)

 

9.30 Wyjazd z Torunia ( parking MOSiR ul. Szosa Chełmińska )

 

11.00 Wyjazd z Bydgoszczy (parking CWZS Zawisza przy siedzibie K-P ZPN ul.

Gdańska )

 

12.30 Dojazd do Okonin Nadjeziornych we własnym zakresie tylko po

poinformowaniu trenera prowadzącego

 

 

Andrzej Magowski tel. 602 331 113, 504 078 833 OSSM 1999 Bydgoszcz

Marcin Zawadzki tel. 500 137 433 OSSM 1999 Toruń

 

Przypominamy o obowiązku posiadania zgody rodziców na wyjazd, legitymacji szkolnej, badań lekarskich, sprzętu sportowego OSSM oraz dodatkowego obuwia płaskiego i ochraniaczy.

 

Zgrupowanie OSSM / K-P ZPN 2000 (Bydgoszcz i Toruń)

25-31.07. 2014 Okoniny Nadjeziorne

 

Wyjazd 25.07.2014 (piątek)

 

11.30 Wyjazd z Torunia ( parking MOSiR ul. Szosa Chełmińska )

 

12.30 Wyjazd z Bydgoszczy (parking CWZS Zawisza przy siedzibie K-P ZPN ul. Gdańska )

 

13.30 Dojazd do Okonin Nadjeziornych we własnym zakresie tylko po poinformowaniu trenera prowadzącego

 

Mariusz Modracki tel. 606 481 423 OSSM 2000 Bydgoszcz

Andrzej Górecki tel. 606 950 376 OSSM 2000 Toruń

 

Przypominamy o obowiązku posiadania zgody rodziców na wyjazd, legitymacji szkolnej, badań lekarskich, sprzętu sportowego OSSM oraz dodatkowego obuwia płaskiego i ochraniaczy.

 

Lista rezerwowych oczekujących do I klasy OSSM w Toruniu

Lista rezerwowych/oczekujących do klasy I gimnazjum OSSM /K-P ZPN przy ZS nr 8 w Toruniu - rocznik 2001, rok szkolny 2014/15

 

1

Adamczyk Mateusz

Elana Toruń

2

Chudziński Jakub

Włókniarz Toruń

3

Jagielski Miłosz

Włókniarz Toruń

4

Kuchnicki Miłosz

Pomorzanin Toruń

5

Pietrzak Grzegorz

Orzeł Służewo

6

Pyskło Patryk

Pomorzanin Toruń

7

Raniszewski Wojciech

Włókniarz Toruń

8

Sibilak Adrian

TAF Toruń

Lista wstępnie przyjętych do OSSM Toruń

 

Lista wstępnie przyjętych zawodników/uczniów do OSSM Toruń rocznik 2001 I Gim.

Rok szkolny 2014/15

Ostateczna decyzja o przyjęciu do OSSM K-P ZPN przy ZS nr 8 w Toruniu nastąpi po dostarczeniu świadectwa ukończenia VI klasy Szkoły Podstawowej i jego weryfikacji oraz Zaświadczenia CKE – Wynik Sprawdzianu w VI klasie Szkoły Podstawowej.

Świadectwa muszą być dostarczone do dnia 30.06.2014 do godz.15.00 w sekretariacie ZSnr8 w Toruniu ul. Łyskowskiego 8.

Zebranie organizacyjne z dyrekcją szkoły, kierownictwem OSSM i rodzicami odbędzie się w dniu 30.06.2014 o godz. 19.00 w sali nr 44.

1

Beciński Juliusz

Orzeł Służewo

2

Błaszczyk Radosław

Flisak Złotoria

3

Detmer Mateusz

Włókniarz Toruń

4

Detyna Mikołaj

Włókniarz Toruń

5

Falkiewicz Miłosz

Elana Toruń

6

Fido Sebastian

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

7

Jaroszewski Tomasz

Elana Toruń

8

Kryk Mateusz

Elana Toruń

9

Krymski Kacper BR

Włókniarz Toruń

10

Maciąg Hubert

Elana Toruń

11

Marchelak Jakub

Elana Toruń

12

Marchelak Mateusz

Elana Toruń

13

Nowakowski Klaudiusz

Pomorzanin Toruń

14

Roesler Miłosz

Włókniarz Toruń

15

Rudnik Jakub

Pomorzanin Toruń

16

Rutkowski Aleksander

Pomorzanin Toruń

17

Rydziński Jan

Wisła Pędzewo

18

Sikorski Łukasz

Włókniarz Toruń

19

Strzykowski Jakub

Włókniarz Toruń

20

Szuluk Dominik BR

Włókniarz Toruń

21

Wałdoch Dawid

Włókniarz Toruń

22

Weiszewski Jakub

Włókniarz Toruń

23

Wilento Mikołaj

Pomorzanin Toruń

24

Żurawski Rafał

Elana Toruń

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version