Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Terminy i godziny wyjazdów na zgrupowania OSSM 1999 oraz OSSM 2000 (Bydgoszcz i Toruń)

Kierownictwo Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży przy Kujawsko

Pomorskim ZPN podaje do wiadomości godziny i miejsca wyjazdów na

zgrupowania dla zawodników OSSM 1999 oraz OSSM 2000 (Bydgoszcz i Toruń)

w miesiącu lipcu do Okonin Nadjeziornych.

 

Zgrupowanie OSSM / K-P ZPN 1999 (Bydgoszcz i Toruń)

 

19-25.07. 2014 Okoniny Nadjeziorne

 

 

Wyjazd 19.07.2014 (sobota)

 

9.30 Wyjazd z Torunia ( parking MOSiR ul. Szosa Chełmińska )

 

11.00 Wyjazd z Bydgoszczy (parking CWZS Zawisza przy siedzibie K-P ZPN ul.

Gdańska )

 

12.30 Dojazd do Okonin Nadjeziornych we własnym zakresie tylko po

poinformowaniu trenera prowadzącego

 

 

Andrzej Magowski tel. 602 331 113, 504 078 833 OSSM 1999 Bydgoszcz

Marcin Zawadzki tel. 500 137 433 OSSM 1999 Toruń

 

Przypominamy o obowiązku posiadania zgody rodziców na wyjazd, legitymacji szkolnej, badań lekarskich, sprzętu sportowego OSSM oraz dodatkowego obuwia płaskiego i ochraniaczy.

 

Zgrupowanie OSSM / K-P ZPN 2000 (Bydgoszcz i Toruń)

25-31.07. 2014 Okoniny Nadjeziorne

 

Wyjazd 25.07.2014 (piątek)

 

11.30 Wyjazd z Torunia ( parking MOSiR ul. Szosa Chełmińska )

 

12.30 Wyjazd z Bydgoszczy (parking CWZS Zawisza przy siedzibie K-P ZPN ul. Gdańska )

 

13.30 Dojazd do Okonin Nadjeziornych we własnym zakresie tylko po poinformowaniu trenera prowadzącego

 

Mariusz Modracki tel. 606 481 423 OSSM 2000 Bydgoszcz

Andrzej Górecki tel. 606 950 376 OSSM 2000 Toruń

 

Przypominamy o obowiązku posiadania zgody rodziców na wyjazd, legitymacji szkolnej, badań lekarskich, sprzętu sportowego OSSM oraz dodatkowego obuwia płaskiego i ochraniaczy.

 

Lista rezerwowych oczekujących do I klasy OSSM w Toruniu

Lista rezerwowych/oczekujących do klasy I gimnazjum OSSM /K-P ZPN przy ZS nr 8 w Toruniu - rocznik 2001, rok szkolny 2014/15

 

1

Adamczyk Mateusz

Elana Toruń

2

Chudziński Jakub

Włókniarz Toruń

3

Jagielski Miłosz

Włókniarz Toruń

4

Kuchnicki Miłosz

Pomorzanin Toruń

5

Pietrzak Grzegorz

Orzeł Służewo

6

Pyskło Patryk

Pomorzanin Toruń

7

Raniszewski Wojciech

Włókniarz Toruń

8

Sibilak Adrian

TAF Toruń

Lista wstępnie przyjętych do OSSM Toruń

 

Lista wstępnie przyjętych zawodników/uczniów do OSSM Toruń rocznik 2001 I Gim.

Rok szkolny 2014/15

Ostateczna decyzja o przyjęciu do OSSM K-P ZPN przy ZS nr 8 w Toruniu nastąpi po dostarczeniu świadectwa ukończenia VI klasy Szkoły Podstawowej i jego weryfikacji oraz Zaświadczenia CKE – Wynik Sprawdzianu w VI klasie Szkoły Podstawowej.

Świadectwa muszą być dostarczone do dnia 30.06.2014 do godz.15.00 w sekretariacie ZSnr8 w Toruniu ul. Łyskowskiego 8.

Zebranie organizacyjne z dyrekcją szkoły, kierownictwem OSSM i rodzicami odbędzie się w dniu 30.06.2014 o godz. 19.00 w sali nr 44.

1

Beciński Juliusz

Orzeł Służewo

2

Błaszczyk Radosław

Flisak Złotoria

3

Detmer Mateusz

Włókniarz Toruń

4

Detyna Mikołaj

Włókniarz Toruń

5

Falkiewicz Miłosz

Elana Toruń

6

Fido Sebastian

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

7

Jaroszewski Tomasz

Elana Toruń

8

Kryk Mateusz

Elana Toruń

9

Krymski Kacper BR

Włókniarz Toruń

10

Maciąg Hubert

Elana Toruń

11

Marchelak Jakub

Elana Toruń

12

Marchelak Mateusz

Elana Toruń

13

Nowakowski Klaudiusz

Pomorzanin Toruń

14

Roesler Miłosz

Włókniarz Toruń

15

Rudnik Jakub

Pomorzanin Toruń

16

Rutkowski Aleksander

Pomorzanin Toruń

17

Rydziński Jan

Wisła Pędzewo

18

Sikorski Łukasz

Włókniarz Toruń

19

Strzykowski Jakub

Włókniarz Toruń

20

Szuluk Dominik BR

Włókniarz Toruń

21

Wałdoch Dawid

Włókniarz Toruń

22

Weiszewski Jakub

Włókniarz Toruń

23

Wilento Mikołaj

Pomorzanin Toruń

24

Żurawski Rafał

Elana Toruń

Komunikat dla uczniów

Informujemy, iż lista uczniów przyjętych do Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Toruniu (rocznik 2001) pojawi się na stronie internetowej we wtorek w godzinach wieczornych.

Lista wstępnie przyjętych do OSSM

Lista wstępnie przyjętych zawodników /uczniów do OSSM Bydgoszcz rocznik 2001 I Gimnazjum - rok szkolny 2014/15.

Ostateczna decyzja o przyjęciu do OSSM K-P ZPN przy ZS15MS w Bydgoszczy nastąpi

po dostarczeniu świadectwa ukończenia VI klasy Szkoły Podstawowej i jego weryfikacji

oraz Zaświadczenia CKE – Wynik Sprawdzianu w VI klasie Szkoły Podstawowej.

Świadectwa muszą być dostarczone do dnia 30.06.2014 do godz. 15.00 w sekretariacie

 ZS15MS w Bydgoszczy ul. Czerkaska 8.

Zebranie organizacyjne z dyrekcją szkoły, kierownictwem OSSM i rodzicami odbędzie się

 w dniu 30.06.2014 o godz. 16.00 w sali konferencyjnej szkoły.

 

Lp

Nazwisko i Imię

Klub

1

Andryszak Kamil

Victoria Niemcz

2

Bąk Nicolas

A.P. Brda Bydgoszcz

3

Bielicki Dawid

Victoria Niemcz

4

Błaszak Marcin

LKS Dąbrowa Chełmińska

5

Boniecki Kacper

Chojniczanka Chojnice

6

Brążkiewicz Karol

BKS Bydgoszcz

7

Bzdok Robert

Grom Więcbork

8

Cistowski Kamil

KS Czarni Nakło

9

Ciżmowski Sebastian

Zawisza Bydgoszcz

10

Graczyk Radosław

A.P. Brda Bydgoszcz

11

Kosmela Przemysław

Grom Więcbork

12

Kowalczyk Jordan BR

A.P. Brda Bydgoszcz

13

Kozanecki Damian

KS Łochowo

14

Laskowski Mateusz

Victoria Bydgoszcz

15

Markut Mikołaj

A.P. Brda Bydgoszcz

16

Mrówczyński Damian

Chojniczanka Chojnice

17

Okoński Mikołaj

Jeziorak Żnin

18

Pieczyński Gabriel

Jeziorak Żnin

19

Przybylak Jakub

Victoria Bydgoszcz

20

Przybyło Patryk

KS Notecianka Pakość

21

Rugowski Sebastian

KS UNIA Janikowo

22

Steltmann Mateusz BR

BKS Bydgoszcz

23

Szugajew Jakub

KS Unisławia Unisław

24

Wiśniewski Filip BR

Victoria Bydgoszcz

 

 Lista rezerwowych/oczekujących do klasy I gimnazjum OSSM /K-P ZPN przy ZS15MS w Bydgoszczy - rocznik 2001 rok szkolny 2014/15

1

Meńczyński Filip

Wisełka Solec Kujawski

2

Zdziebło Jakub

A.P. Brda Bydgoszcz

3

Bielicki Klaudiusz

Viktoria Niemcz

4

Pytlarz Cezary

A.P. Brda Bydgoszcz

5

Gapiński Maciej

Wisełka Solec Kujawski

6

Pienczewski Igor

A.P. Brda Bydgoszcz

7

Kukułka Mikołaj

Wisełka Solec Kujawski

8

Szews Kamil

Wisełka Solec Kujawski

9

Bolszaków Michał BR.

Wisełka Solec Kujawski

10

Kowalczyk Jonatan

A.P. Brda Bydgoszcz

11

Kaczan Franciszek

Wisełka Solec Kujawski

12

Piotrowski Patryk

Wisełka Solec Kujawski

13

Tabula Marko Stanisław

Chemik Bydgoszcz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version