Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej

Switch to desktop Register Login

Lista kandydatów zakwalifikowanych do I klasy gimnazjum GOSSM/K-PZPN w Bydgoszczy

Wydział Szkolenia Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że na podstawie wyników testów sprawności specjalnej i ogólnej oraz oceny z obserwacji w grach, a także na podstawie przesłanej zgodnie z wymaganym terminem deklaracji przystąpienia do klasy piłkarskiej GOSSM / K-PZPN Bydgoszcz 2003 (I gimnazjum) zostali zakwalifikowani następujący kandydaci:

Adametz Oskar

Aniszewski Miłosz

Długosz Karol

Dunisławski Oliwier

Gadzała Krzysztof

Głowski Hubert

Głowski Piotr

Grabowski Hubert

Grzesiak Jakub

Hatłas Filip

Heise Filip

Lipowski Jakub

Marciniak Piotr

Mroczek Patryk

Papke Mateusz

Siwa Maciej

Sochacki Krzysztof

Styrcz Rafał

Szalla Paweł

Szczepanik Mikołaj

Wołczek Maksymilian

Zieliński Wojciech

*lista zakwalifikowanych kandydatów według kolejności alfabetycznej 

Jednocześnie informujemy, że w dniu 24.06.2016 r. odbędzie się spotkanie organizacyjne z rodzicami/opiekunami w Zespole Szkół NR 15 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy ul. Czerkaska 8 o godz. 15.00, podczas którego nastąpi weryfikacja świadectw szkolnych oraz Zaświadczenia Sprawdzianu OKE (sprawdzian szóstoklasistów), które należy dostarczyć w dniu 24.06.2016 na spotkanie organizacyjne do godz. 15.00

Po weryfikacji dokumentacji nastąpi ostateczna decyzja o przyjęciu kandydatów do klasy piłkarskiej GOSSM/K-P ZPN w Bydgoszczy. Nieuzasadniona nieobecność rodzica/opiekuna na spotkaniu będzie równoznaczna z rezygnacją kandydata z miejsca w klasie piłkarskiej GOSSM / K-P ZPN.

Przypominamy, że na spotkanie organizacyjne należy dostarczyć dokumenty, o których kierownictwo GOSSM poinformowało rodziców-opiekunów pocztą tradycyjną (umowy pomiędzy opiekunami i K-PZPN oraz klubem, wniosek o przyjęcie do internatu (dotyczy osób zamiejscowych, którzy będą zamieszkiwać w internacie), zgoda na wyjazd na zgrupowanie oraz wniosek o wydanie karty komunikacji miejskiej wraz ze zdjęciem syna (dotyczy zamiejscowych, którzy będą zamieszkiwać w internacie).

Wyżej wymienione dokumenty oraz aktualne karty zdrowia zawodników należy dostarczyć na spotkanie organizacyjne w dniu 24.06.2016 r. do godz.15.00.

Uwaga!

W dniu 27 lipca o godz. 10.00 odbędzie się dodatkowy test w celu uzupełnienia klasy do 24 uczniów, w którym mogą także wziąć udział osoby/kandydaci, którzy w pierwszym teście nie osiągnęli wymaganego minimum. Aby przystąpić do testu uzupełniającego należy ponownie zalogować się i złożyć wniosek elektroniczny w dniach od 22.07 do 26.07.2016 r.

W sprawie testu uzupełniającego oraz dodatkowych informacji udzielają:

Trener koordynator K-P ZPN Andrzej Magowski  tel. 504 078 833 ((sprawy szkoleniowe Bydgoszcz).

Trener klasy GOSSM 2003 Bydgoszcz Robert Tomczak  tel. 604 603 086 (test uzupełniający oraz sprawy szkoleniowe Bydgoszcz).

Kierownik GOSSM Roman Kostrzewski  tel. 608 200 501 (sprawy dokumentacji).

                                                                  Kierownictwo GOSSM / K-PZPN

Lista kandydatów zakwalifikowanych do I klasy gimnazjum GOSSM/K-PZPN w Toruniu

Wydział Szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że na podstawie wyników testów sprawności specjalnej i ogólnej oraz oceny z obserwacji w grach do klasy piłkarskiej GOSSM/K-PZPN Toruń 2003 (I gimnazjum), zostali zakwalifikowani następujący kandydaci:

Alan Andracki

Tymon Biernacki

Dawid Brojanowski

Szymon Brzeziński

Hubert Ciesiński

Damian Formicki

Jan Gołębiowski

Mateusz Jankowski

Adrian Kowalski

Kacper Kowalski

Kornel Kurek

Marcin Lewicki

Jakub Lubiszewski

Kacper Machałowski

Mieszko Materna

Kacper Pilarski

Dawid Rolbiecki

Filip Skip

Michał Sowa

Adam  Szadkowski

Konrad Sztuka

Kacper Włodarczyk

Wiktor Wróblewski

Rafał Wyzga

Kacper Zażycki

*lista zakwalifikowanych kandydatów według kolejności alfabetycznej

Jednocześnie informujemy, że w dniu 24.06.2016 r. odbędzie się spotkanie organizacyjne z rodzicami/opiekunami w Zespole Szkół Nr 8 w Toruniu, ul. Łyskowskiego 28 w sali nr 44 o godz. 17.30, podczas którego nastąpi weryfikacja świadectw szkolnych oraz Zaświadczenia Sprawdzianu OKE (sprawdzian szóstoklasistów), które należy dostarczyć w dniu 24.06.2016 r. na spotkanie organizacyjne.

Po weryfikacji dokumentacji nastąpi ostateczna decyzja o przyjęciu kandydatów do klasy piłkarskiej GOSSM/K-PZPN w Toruniu.

Nieuzasadniona nieobecność rodzica/opiekuna na spotkaniu będzie równoznaczna z rezygnacją kandydata z miejsca w klasie piłkarskiej GOSSM / K-PZPN.

Przypominamy, że na spotkanie organizacyjne należy dostarczyć dokumenty, o których kierownictwo GOSSM poinformowało rodziców-opiekunów pocztą tradycyjną (umowy pomiędzy opiekunami i K-PZPN oraz klubem, wniosek o przyjęcie do internatu (dotyczy osób zamiejscowych, którzy będą zamieszkiwać w internacie), zgoda na wyjazd na zgrupowanie oraz wniosek o wydanie karty komunikacji miejskiej wraz ze zdjęciem syna (dotyczy zamiejscowych, którzy będą zamieszkiwać w internacie).

Wyżej wymienione dokumenty oraz aktualne karty zdrowia zawodników należy dostarczyć na spotkanie organizacyjne w dniu 24.06.2016 r. do godz. 17.30.

Lista zakwalifikowanych kandydatów do I klasy gimnazjum do klasy  piłkarskiej GOSSM / K-PZPN w Bydgoszczy rocznik 2003 zostanie podana w środę, 22 czerwca do godz.15.00.

Dodatkowych informacji udzielają:

Kierownik GOSSM Roman Kostrzewski - tel. 608 200 501 (sprawy dokumentacji).

Trener koordynator K-P ZPN Andrzej Magowski - tel. 504 078 833.

Trener koordynator GOSSM Toruń - tel. 606 950 376 (sprawy szkoleniowe Toruń).

                                                                Kierownictwo GOSSM / K-P ZPN

Nabór uzupełniający do klas piłkarskich GOSSM

Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży K-PZPN informuje, że posiada wolne miejsca do klas piłkarskich K-PZPN rocznik 2002 w Bydgoszczy i Toruniu oraz 2001.

GOSSM poszukuje także bramkarzy, którym zapewnia treningi indywidualne.

Kontakt w w/w sprawie:

Trener Koordynator K-PZPN Andrzej Magowski – tel. 504-078-833. 

Terminy naborów do klas piłkarskich GOSSM / K-P ZPN

Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży przy Kujawsko - Pomorskim Związku Piłki Nożnej podaje do wiadomości terminy testów do gimnazjalnych klas piłkarskich GOSSM / K-P ZPN w Bydgoszczy oraz Toruniu  – roczniki 2003. 

Klasy piłkarskie GOSSM / K-P ZPN - nabór uzupełniający roczników 2002 i 2001

Wydział Szkolenia K-P ZPN informuje, że istnieje możliwość przystąpienia od II semestru (luty 2016) zawodników-uczniów w wieku gimnazjalnym do klas piłkarskich GOSSM w Bydgoszczy oraz Toruniu.


GOSSM zapewnia wykwalifikowaną kadrę trenerską, całotygodniowe szkolenie w formie treningów grupowych oraz indywidualnych (także dla bramkarzy), zajęcia na basenie, opiekę lekarską, gabinety odnowy biologicznej, zajęcia teoretyczne, zgrupowania, internat z wyżywieniem.


GOSSM Bydgoszcz

I klasa - roczniki 2002 

II klasa - rocznik 2001 

 

GOSSM Toruń

I klasa - rocznik 2002

II klasa - rocznik 2001

 

Dodatkowych informacji w sprawie naboru uzupełniającego udziela trener koordynator K-P ZPN Andrzej Magowski - tel. 504 078 833.

 

Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top Desktop version