Terminarz rozgrywek ligi: Bydgoszcz: Klasa A Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2016-03-19/2016-03-20

1Grom Więcbork  - Rawys Kan-Bor Raciąż2016-03-1916:00MGLKS Grom Więcbork (Więcbork, Sportowa 1)1:1
2Sparta Przysiersk - Victoria Niemcz2016-03-1915:00LKS Sparta Przysiersk (Przysiersk, Sportowa 1)1:0
3Kamionka Kamień Krajeński - Start Pruszcz2016-03-2015:30LKS Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński (Kamień Krajeński, Szkolna )0:0
4Tucholanka Hydrotor Tuchola - Victoria Kompleks-Bud Koronowo2016-03-1915:00MLKS Tucholanka Tuchola (Tuchola, Warszawska 17)1:1
5Tartak Wudzyn - Piaski Bydgoszcz2016-03-2013:00LZS Tartak Wudzyn (Wudzyn, Zamkowa 12)0:4
6Krajna Sępólno Krajeńskie - Fala Świekatowo2016-03-2015:00MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie (Sępólno Krajeńskie, Chojnicka 19)1:1
7Pauza: KS Kawle - Budowlany KS Bydgoszcz____-__-____:__0:3 V


Kolejka: 15 w dniach 2016-03-26

8Pauza: KS Kawle - Grom Więcbork ____-__-____:__0:3 V
9Budowlany KS Bydgoszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie2016-03-2617:00BKS Bydgoszcz (sztuczna murawa) (Bydgoszcz, Sielska 12)2:1
10Fala Świekatowo - Tartak Wudzyn2016-03-2616:00KS LZS Fala Świekatowo (Świekatowo, Sportowa 2)7:0
11Piaski Bydgoszcz - Tucholanka Hydrotor Tuchola2016-03-2616:00Bydgoszcz, Glinki 792:2
12Victoria Kompleks-Bud Koronowo - Kamionka Kamień Krajeński2016-03-2615:00MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)1:0
13Start Pruszcz - Sparta Przysiersk2016-03-2616:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)2:0
14Victoria Niemcz - Rawys Kan-Bor Raciąż2016-03-2615:30PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )0:1


Kolejka: 16 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

15Grom Więcbork  - Victoria Niemcz2016-04-0217:00MGLKS Grom Więcbork (Więcbork, Sportowa 1)1:1
16Rawys Kan-Bor Raciąż - Start Pruszcz2016-04-0216:00LKS Rawys Raciąż (Raciąż, Wrzosowa 20)0:0
17Sparta Przysiersk - Victoria Kompleks-Bud Koronowo2016-04-0216:00LKS Sparta Przysiersk (Przysiersk, Sportowa 1)3:4
18Kamionka Kamień Krajeński - Piaski Bydgoszcz2016-04-0216:00LKS Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński (Kamień Krajeński, Szkolna )0:0
19Tucholanka Hydrotor Tuchola - Fala Świekatowo2016-04-0216:00MLKS Tucholanka Tuchola (Tuchola, Warszawska 17)2:0
20Tartak Wudzyn - Budowlany KS Bydgoszcz2016-04-0313:00LZS Tartak Wudzyn (Wudzyn, Zamkowa 12)1:4
21Krajna Sępólno Krajeńskie - Pauza: KS Kawle____-__-____:__MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie (Sępólno Krajeńskie, Chojnicka 19)3:0 V


Kolejka: 17 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

22Krajna Sępólno Krajeńskie - Grom Więcbork 2016-04-0915:00MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie (Sępólno Krajeńskie, Chojnicka 19)1:1
23Pauza: KS Kawle - Tartak Wudzyn____-__-____:__0:3 V
24Budowlany KS Bydgoszcz - Tucholanka Hydrotor Tuchola2016-04-0918:00BKS Bydgoszcz (sztuczna murawa) (Bydgoszcz, Sielska 12)6:1
25Fala Świekatowo - Kamionka Kamień Krajeński2016-04-0916:00KS LZS Fala Świekatowo (Świekatowo, Sportowa 2)2:3
26Piaski Bydgoszcz - Sparta Przysiersk2016-04-1016:00Bydgoszcz, Glinki 790:2
27Victoria Kompleks-Bud Koronowo - Rawys Kan-Bor Raciąż2016-04-0916:00MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)0:1
28Start Pruszcz - Victoria Niemcz2016-04-0916:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)7:1


Kolejka: 18 w dniach 2016-04-16/2016-04-17

29Grom Więcbork  - Start Pruszcz2016-04-1617:00MGLKS Grom Więcbork (Więcbork, Sportowa 1)2:0
30Victoria Niemcz - Victoria Kompleks-Bud Koronowo2016-04-1713:00PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )0:5
31Rawys Kan-Bor Raciąż - Piaski Bydgoszcz2016-04-1612:00LKS Rawys Raciąż (Raciąż, Wrzosowa 20)4:2
32Sparta Przysiersk - Fala Świekatowo2016-04-1612:00LKS Sparta Przysiersk (Przysiersk, Sportowa 1)0:0
33Kamionka Kamień Krajeński - Budowlany KS Bydgoszcz2016-04-1617:00LKS Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński (Kamień Krajeński, Szkolna )0:2
34Tucholanka Hydrotor Tuchola - Pauza: KS Kawle____-__-____:__MLKS Tucholanka Tuchola (Tuchola, Warszawska 17)3:0 V
35Tartak Wudzyn - Krajna Sępólno Krajeńskie2016-04-1713:00LZS Tartak Wudzyn (Wudzyn, Zamkowa 12)0:6


Kolejka: 19 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

36Tartak Wudzyn - Grom Więcbork 2016-04-2413:00LZS Tartak Wudzyn (Wudzyn, Zamkowa 12)0:3
37Krajna Sępólno Krajeńskie - Tucholanka Hydrotor Tuchola2016-04-2316:00MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie (Sępólno Krajeńskie, Chojnicka 19)6:0
38Pauza: KS Kawle - Kamionka Kamień Krajeński____-__-____:__0:3 V
39Budowlany KS Bydgoszcz - Sparta Przysiersk2016-04-2317:00BKS Bydgoszcz (sztuczna murawa) (Bydgoszcz, Sielska 12)2:0
40Fala Świekatowo - Rawys Kan-Bor Raciąż2016-04-2316:00KS LZS Fala Świekatowo (Świekatowo, Sportowa 2)1:2
41Piaski Bydgoszcz - Victoria Niemcz2016-04-2416:00Bydgoszcz, Glinki 795:2
42Victoria Kompleks-Bud Koronowo - Start Pruszcz2016-04-2316:00MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)1:1


Kolejka: 20 w dniach 2016-04-30/2016-05-01

43Grom Więcbork  - Victoria Kompleks-Bud Koronowo2016-04-3017:00MGLKS Grom Więcbork (Więcbork, Sportowa 1)2:3
44Start Pruszcz - Piaski Bydgoszcz2016-04-3017:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)5:1
45Victoria Niemcz - Fala Świekatowo2016-05-0113:00PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )1:1
46Rawys Kan-Bor Raciąż - Budowlany KS Bydgoszcz2016-04-3015:30LKS Rawys Raciąż (Raciąż, Wrzosowa 20)0:1
47Sparta Przysiersk - Pauza: KS Kawle____-__-____:__3:0 V
48Kamionka Kamień Krajeński - Krajna Sępólno Krajeńskie2016-05-0115:00LKS Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński (Kamień Krajeński, Szkolna )1:1
49Tucholanka Hydrotor Tuchola - Tartak Wudzyn2016-04-3017:00MLKS Tucholanka Tuchola (Tuchola, Warszawska 17)8:2


Kolejka: 21 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

50Tucholanka Hydrotor Tuchola - Grom Więcbork 2016-05-0717:00MLKS Tucholanka Tuchola (Tuchola, Warszawska 17)1:2
51Tartak Wudzyn - Kamionka Kamień Krajeński2016-05-0813:00LZS Tartak Wudzyn (Wudzyn, Zamkowa 12)0:3
52Krajna Sępólno Krajeńskie - Sparta Przysiersk2016-05-0717:00MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie (Sępólno Krajeńskie, Chojnicka 19)4:0
53Pauza: KS Kawle - Rawys Kan-Bor Raciąż____-__-____:__0:3 V
54Budowlany KS Bydgoszcz - Victoria Niemcz2016-05-0717:00BKS Bydgoszcz (sztuczna murawa) (Bydgoszcz, Sielska 12)7:0
55Fala Świekatowo - Start Pruszcz2016-05-0716:00KS LZS Fala Świekatowo (Świekatowo, Sportowa 2)2:3
56Piaski Bydgoszcz - Victoria Kompleks-Bud Koronowo2016-05-0818:00Bydgoszcz, Glinki 792:1


Kolejka: 22 w dniach 2016-05-12/2016-05-15

57Grom Więcbork  - Piaski Bydgoszcz2016-05-1417:00MGLKS Grom Więcbork (Więcbork, Sportowa 1)4:1
58Victoria Kompleks-Bud Koronowo - Fala Świekatowo2016-05-1515:00MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)5:1
59Start Pruszcz - Budowlany KS Bydgoszcz2016-05-1417:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)1:1
60Victoria Niemcz - Pauza: KS Kawle____-__-____:__PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )3:0 V
61Rawys Kan-Bor Raciąż - Krajna Sępólno Krajeńskie2016-05-1417:00LKS Rawys Raciąż (Raciąż, Wrzosowa 20)0:1
62Sparta Przysiersk - Tartak Wudzyn2016-05-1218:00LKS Sparta Przysiersk (Przysiersk, Sportowa 1)12:0
63Kamionka Kamień Krajeński - Tucholanka Hydrotor Tuchola2016-05-1417:00LKS Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński (Kamień Krajeński, Szkolna )2:0


Kolejka: 23 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

64Kamionka Kamień Krajeński - Grom Więcbork 2016-05-2117:00LKS Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński (Kamień Krajeński, Szkolna )1:0
65Tucholanka Hydrotor Tuchola - Sparta Przysiersk2016-05-2117:00MLKS Tucholanka Tuchola (Tuchola, Warszawska 17)4:1
66Tartak Wudzyn - Rawys Kan-Bor Raciąż2016-05-2213:00LZS Tartak Wudzyn (Wudzyn, Zamkowa 12)1:5
67Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Niemcz2016-05-2117:00MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie (Sępólno Krajeńskie, Chojnicka 19)5:0
68Pauza: KS Kawle - Start Pruszcz____-__-____:__0:3 V
69Budowlany KS Bydgoszcz - Victoria Kompleks-Bud Koronowo2016-05-2117:00BKS Bydgoszcz (sztuczna murawa) (Bydgoszcz, Sielska 12)4:0
70Fala Świekatowo - Piaski Bydgoszcz2016-05-2116:00KS LZS Fala Świekatowo (Świekatowo, Sportowa 2)2:1


Kolejka: 24 w dniach 2016-05-28/2016-05-29

71Grom Więcbork  - Fala Świekatowo2016-05-2817:00MGLKS Grom Więcbork (Więcbork, Sportowa 1)3:1
72Piaski Bydgoszcz - Budowlany KS Bydgoszcz2016-05-2816:00Bydgoszcz, Glinki 791:5
73Victoria Kompleks-Bud Koronowo - Pauza: KS Kawle____-__-____:__MGLKS Victoria Koronowo (Koronowo, Klasztorna 11)3:0 V
74Start Pruszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie2016-05-2817:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)6:1
75Victoria Niemcz - Tartak Wudzyn2016-05-2913:00PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )11:1
76Rawys Kan-Bor Raciąż - Tucholanka Hydrotor Tuchola2016-05-2818:00LKS Rawys Raciąż (Raciąż, Wrzosowa 20)2:3
77Sparta Przysiersk - Kamionka Kamień Krajeński2016-05-2817:00LKS Sparta Przysiersk (Przysiersk, Sportowa 1)1:1


Kolejka: 25 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

78Sparta Przysiersk - Grom Więcbork 2016-06-0417:00LKS Sparta Przysiersk (Przysiersk, Sportowa 1)0:3
79Kamionka Kamień Krajeński - Rawys Kan-Bor Raciąż2016-06-0417:00LKS Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński (Kamień Krajeński, Szkolna )3:1
80Tucholanka Hydrotor Tuchola - Victoria Niemcz2016-06-0417:00MLKS Tucholanka Tuchola (Tuchola, Warszawska 17)4:1
81Tartak Wudzyn - Start Pruszcz2016-06-0517:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)2:10
82Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Kompleks-Bud Koronowo2016-06-0517:00MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie (Sępólno Krajeńskie, Chojnicka 19)1:1
83Pauza: KS Kawle - Piaski Bydgoszcz____-__-____:__0:3 V
84Budowlany KS Bydgoszcz - Fala Świekatowo2016-06-0417:00BKS Bydgoszcz (sztuczna murawa) (Bydgoszcz, Sielska 12)2:0


Kolejka: 26 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

85Grom Więcbork  - Budowlany KS Bydgoszcz2016-06-1211:00MGLKS Grom Więcbork (Więcbork, Sportowa 1)3:4
86Fala Świekatowo - Pauza: KS Kawle____-__-____:__KS LZS Fala Świekatowo (Świekatowo, Sportowa 2)3:0 V
87Piaski Bydgoszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie2016-06-1116:00Bydgoszcz, Glinki 794:5
88Victoria Kompleks-Bud Koronowo - Tartak Wudzyn2016-06-1117:00Wudzyn, Zamkowa 122:2
89Start Pruszcz - Tucholanka Hydrotor Tuchola2016-06-1117:00LKS Start Pruszcz (Pruszcz, Sportowa 8)4:1
90Victoria Niemcz - Kamionka Kamień Krajeński2016-06-1118:00PLUKS Victoria Niemcz (Żołędowo, Bydgoska )2:1
91Rawys Kan-Bor Raciąż - Sparta Przysiersk2016-06-1118:00LKS Rawys Raciąż (Raciąż, Wrzosowa 20)5:1